Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samsung Galaxy S21 FE 5G prenos souboru

Ahoj,
koupil jsem si novy, originalni Samsung Galaxy S21 FE 5G 6/128 GB, provedl jsem prvni nastaveni, vse probehlo bez problemu. Chtel jsem si do telefonu nahrat data co potrebuji, ale bohuzel jsem zatim neuspel. Telefon se zacne nabijet, na PC s Windows 10 se zadna hlaska o pripojeni noveho zarizeni nezobrazi a v telefonu je pouze informace o nabijeni. Kdyz na notifikaci kliknu, dostanu se do nabidky "Baterie". Zapnul jsem i "Ladeni pres USB", ale beze zmeny.
Nejaky napad co dal?
Diky
Lukas

"přenášení souborů" je volba v nastavení USB na mobilu ... po připojení do PC lze v Průzkumníku nalézt složky toho mobilu (u každého Androidu, přesná struktura složek či název té volby se může trochu lišit dle mobilu).

Ještě "drobný" detail: je PC připojené k Internetu? Pokud se daný mobil připojuje poprvé, obvykle se do PC stahuje ovladač (kdysi to nebylo nutné, dnes ale Android nepodporuje UMS).