Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Security boot error

Zdravim, mam problém ohledně zapnutí security bootu v Biosu, vše bylo v pohodě než jsem zapnul security boot, poté se mi restartoval pc a monitory jsou do ted off, zkoušel jsem vyndat Cmos battery po dobu 20 min a nic, zkoušel jsem vyndat grafiku zapojit monitor do zakladove desky a taky nic, pc se vždy zapne ale monitor je vypnuty, potreboval bych vyresetovat bios, nemáte nějaké rady? Budu rád za každou radu.

PC specs:
B450
Ryzen 5 2600
750ti
16gb 3200

Zdravim, blika mi vga,cpu,dram, zkousel jsem uz snad uplne vse co me napadlo, resetovat cmos mi asi nejde jelikoz jsem to zkousel a nic, zkousel jsem vyndat grafiku a pak zandat, pomenit ram sloty, napada me akorat koupit procesor s integrovanou grafikou a vyresetovat tak bios nic jineho nevim.

Neodpovídáš na otázky, co jsi měl zkusit:

host @Pepekkdkdk, 03.08.2022 12:27 #15
Znovu zkontrolovat zapojení všech kabelů, domáčknout grafiku do slotu, atd...
Co znamenají ty diody ses už do manuálu díval?

Karel04 @Pepekkdkdk, 03.08.2022 12:32 #16
A měl jsi při tom resetu vypojený PC od sítě, tj. odpojený kabel do zdroje?

lední brtník @Pepekjdjd, 03.08.2022 14:52 #17
bliká ti "dram"? zkus jen jednotlivé ramky, jestli to s nimi jede.

A taky piš pod jednou přezdívkou, je vás tady těch Pepků už nějak moc a já nevím kterému odpovídat.:-) Pokud nezvládáš opsat jedno jméno, tak pak snadno nezvládáš ani reset nebo chápat psaný text. Procesor zatím nekupuj, mohl jsi tím šroubovákem odpálit i desku.

Navod jsem si precetl, diody znamenají * the corrosponding device is not working normally* takze si myslim ze jsem nejak asi znicil zakladovou desku, vsechny kabely jsem zkousel vyndat a zandat, vycistil jsem pc, odpojil kabely ze zakladove desky a zapojil, cmos reset jsem tez zkousel baterii jsem tez vyndal a zandal, a ano mel jsem vypojeny kabel ze zdroje, bohuzel moje cpu nema integrovanou grafiku takze premyslim o koupi nove zakladove desky.