Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Start notebooku

Zdravím
Mám notebook HP 250 G 2? je starší mám v něm ssd disk 120 GB, nepravidelně ale přesto se stává při zapnutí NT až po chvíli najede systém WIN7 ne okamžitě, display je po tu dobu bez jakéhokoliv změny čili černý ,kontrolka práce disku nevykazuje žádnou aktivitu, co s tím může být ? díky

Mám špatnou paměď, tak se radši ptám.
Byl ten HP 250 G2 už předmětem dotazu zde položeného a zde řešený pro podivné HW nebo SW chování?

Případně by bylo od tazatele dobré sem vložit odkazy na vlákna...

Tady se zase řešila G3... už z toho chytám pupínky.
To se jedná o stejné PC nebo je to nějaká komunitně rozbíjecí G-mánie?
https://pc.poradna.net/questions/3011574-vypadani-wifi-adapteru

Ten plastový notebook se nějak znelíbil, že je tak týrán?

Co třeba zkusit spustit Lubuntu z flashdisku a PC s ním otestovat?
Případně obnovit operační systém z bitové zálohy?
Kdo zálohuje, ten data má a kdo nezálohuje, ten data nemá.

Tak co jsem napsal před 1 měsícem o tom mém proklatém notebooku HP 250 G2 že mi se nedařilo ani spustit bios jen mě blikala kontrolka na klávesnici caps lock tak už je zas fit trvalo to sice přes jeden měsíc, přestal mi blbnout i WiFi adaptér i sekání videí , známý mě to opravil.