Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Chrome - Zobrazení záložek na více řádků?

Dobrý den,

Mám v Chromu velké množství záložek. To by nevadilo, ale problém je, že pokud se nevejdou do jednoho řádku (buď díky velkému počtu nebo malé obrazovce) zůstanou vpravo šipky, kde po kliknutí se zobrazí seznam zbývajících záložek.

Tento problém by šel vyřešit relativně snadno - dát záložky na dva řádky. Avšak, umí něco takového Chrome. Zkoušel jsem i různé rozšíření a nešlo to.

Prosím o radu,

Děkuji

V prehliadači Brave to nie je, takže predpokladám že ani originál chrome to nebude mať. Môžeš vytvárať aj zložky záložiek a triediť si menej využívané záložky. Ja mám takto napríklad roztriedené do zložky veci ktoré chcem kupovať a v ďalšej rôzne nástroje... Ak máš niekoľko desiatok záložiek tak ti to aj tak nepomôže pretože koľko tých riadkov potom budeš mať? Môžeš ich aj jednoducho premenovať na skratky. Ja mám hlavné záložky ktoré sa zobrazujú neustále len s ikonkou a 2x písmeno/skratka, napríklad YouTube mám len ako YT. Takto sa ti zmestia vo veľkom počte do toho základu a na skratky si postupom času zvykneš. Teoreticky môžeš použiť aj bez názvu záložky a zmestia sa ti tam desiatky.

PS: alebo prejdi do klubu ľudí ktorý nemajú záložky ale majú nonstop otvorené stránky ktoré používajú. Už som to videl viac krát že to takto používajú. Ak som dobre pochopil ani nevypínajú PC len ho dávajú uspať a robia to takto nonstop celé roky. Čo dodať bizár :-D

Sorry, zapomněl jsem to zde uzavřít. Asi jediný způsob je právě několik odkazů vložit do složek. Samozřejmě, pokud je těch odkazů hromady, tak se zobrazí vše, co se vleze na obrazovka a níže je nutné rolovat, ale to naštěstí není můj problém.

Každopádně, děkuji všem.