Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Chrome - Zobrazení záložek na více řádků?

Dobrý den,

Mám v Chromu velké množství záložek. To by nevadilo, ale problém je, že pokud se nevejdou do jednoho řádku (buď díky velkému počtu nebo malé obrazovce) zůstanou vpravo šipky, kde po kliknutí se zobrazí seznam zbývajících záložek.

Tento problém by šel vyřešit relativně snadno - dát záložky na dva řádky. Avšak, umí něco takového Chrome. Zkoušel jsem i různé rozšíření a nešlo to.

Prosím o radu,

Děkuji

Sorry, zapomněl jsem to zde uzavřít. Asi jediný způsob je právě několik odkazů vložit do složek. Samozřejmě, pokud je těch odkazů hromady, tak se zobrazí vše, co se vleze na obrazovka a níže je nutné rolovat, ale to naštěstí není můj problém.

Každopádně, děkuji všem.