Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Po upgradovaní ramek se systém dokola restartuje.

Dneska jsem se snažil upgradovat pc sestavu z 16 na 32 gb ramek. Použity stejné komponenty od stejného výrobce (Kingston fury) se stejným taktem. Ovšem při zapojení všech ramek do slotů se počítač neustále restartuje a nechce se nabootovat ani bios (nutno podotknout, že po vyjmutí nových ramek počítač pracuje jak má). Nesetkal se někdo s podobným problémem, respektive neznal by možné řešení ? Děkuji moc za jakoukoli odpověď.

Díky moc všem za rady a omlouvám se za pozdní odpověď. Problém nakonec vyřešen vyndáním nových ramek a se starýma pak vypnutí XMP 2.0. a následného vložení nových + zapnutí xmp. Byla to banální chyba, ale i tak mi to dalo včera pěkně zavařit. Ještě jednou mnohokrát díky.