Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přecházené ikony na ploše po safe bootu

Dobrý den, já vím že zase otravuji.
Mám zase dotaz
Dneska sem se dostal do safe bootu na xiaomi 11T. Po tom co sem se vrátil sem měl přecházené ikony na ploše. V nastavení sem vypnul jakékoliv přehazování a přesto sem měl prehozene ikony co byly rozděleny na složky? Jedná se o vir, nebo jen xiaomi má hloupé nastavení a přehazuje to samo?
Taky jen chci dodat že v safe bootu sem odstranil jeden soubor. Děkuji za jakékoliv odpovědi.. Ja vim ze otravuji ale mám strach toť vše.tu

Tak sem nakonec zjistil že po safe bootu se rozhází aplikace co byly rozdělené do složek. Ty co byly solo zůstali na stejných místech, moc se omlouvám všem, který tady plýtvaly čas na to aby odpověděli.

Neni to nesrozumitelne. To umisteni musi byt nekde zapsane a ty jsi smazal nejaky neznamy soubor, takze logicka otazka by byla, co to je za soubor a jestli to nemohlo byt zapsane v nem. Stejne tak muze mit telefon nastavene, ze po safebootu ma nektere nastaveni nacist defaultnim zpusobem a to muze rozhodit ty ikony.

Ani na Androidu, ktery ma bezpecnost dost pochybne vyresenou, se ti nestane, ze by se ti nejaky vir stahl do telefonu sam od sebe. Takze jednoduche reseni, neinstalovat nezname nebo pochybne aplikace na telefon, kde se hlasis ke svym uctum, at uz bankovnim tak i ostatnim.

Byl to soubor z google s mým infem z Gmailu, tudíž by to s tím spojitost mít nemělo. Stahování z neznámých webu či neznámé aplikace už sem z hlavy vypustil.

I kdyby to bylo někde zapsané což asi je, tak mi nedává smysl proč se neposunuly ikony které ve složce nebyly. A byly na stejném místě i po Safe bootu.
(Pokud sem napsal hloupost tak děkuji za opravení)

Mas nejnovejsi verzi sestaveni MIUI na tom telefonu? Nebo-li mas to plne aktualizovane?

Xiaomi melo asi pred rokem dokonce bug, ktery po restartu odebral vsechny ikony. Je mozne, ze to opravili pro bezne ikony, ale ten bug tam je stale pritomen, pokud jdes do safebootu a jedna se o slozky. Neni to zase tak velka zahada.

Xiaomi ma myslim sve forum a ceska komunita je dost pocetna, myslim, ze kdyz si das praci, ze zjistis, ze to je neco takoveho, proste obycejny bug, ktery treba v nove verzi opravi nebo uz opravili.

No nastavení říká že nemám žádné aktualizace, ale když si najedu na trojtečku vpravo v rohu nahoře a zmáčknu stáhnout nejnovější balíček tak to chce stahovat nějaký update, zajímavě nastavené.

O českých fórech Xiaomi vím, ale takovou záhadu tak nikdo neřešil, teda dle mého hledání.

Jo a abych se opravil ty složky bylo myšleno na ploše sloučené aplikace do jednoho, jakože rozdělené.

Asi se pokusím prohledat české fóra ohledně mého případu pod různými názvy a snad narazím na něco podobného.

Jsi snad tatar, nebo dyslektik, že nerozumíš psanému textu? V nastavení telefonu jsou dvě domovské obrazovky (Nastavení - Domovská obrazovka - Domovská obrazovka), každá má SVOJE rozložení ikon (a když přidáš do telefonu nějakou další ikonu v jedné obrazovce, objeví se i v druhé, ale na jiném umístění). Takže se, krucinál, podívej na tu druhou domovskou obrazovku, jestli to není není ta původní, než tady začneš sebevědomě tvrdit, že se nic nepřehodilo. Tohle můžeš potvrdit, až se tam podíváš.
Začínám tušit, proč tě na jiných fórech považovali za blázna, nebo spíš provokatéra.

Takže, šel jsem do nastavení. Domovská obrazovka

Na výběr 2 možnosti 1) Klasická. 2)S nabídkou aplikací

Přehodil jsem to z 1 na 2 a šel zpátky na plochu, předinstalované aplikace např: nastavení, mi video atd. jsou na stejném místě jako v 1 domovské obrazovce a také stejně tak na 2 Dom. obrazovce

Aplikace instalované mnou byly v 1) Dom. Obrazovce po přehození na stejném místě. I po přehození z 2) na 1).
Na 2) Dom. Obrazovce byly v té nabídce aplikací (když přetáhnu prstem ze zdola nahoru) ještě sem zkusil přehodit jednu apku z té nabídky aplikací na plochu, ale ta už se na 1) Dom. Obrazovce neukázala na tom místě (logicky že).

A jinak , uznávám že jsem trochu hloupý tak mě za to omluvte děkuji.

Vzdycky je potreba se ptat slusne, vecne, jasne, pak jsem nikde nenarazil na problem a pokud ano, tak bylo zrejme, ze byla chyba z me strany se tam ptat, protoze odpoved stejne neznali. ;-)

Nejlepsi je se pri tvorbe dotazu zamyslet nad tim, jak by to dokazal pochopit clovek, ktery to nevidi na vlastni oci a je treba mu to popsat tak, aby presto vedel, co tazatel potrebuje.