Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Playstation 5 - kdy se začne zase prodávat?

Zdravím, chtěl bych se zeptat jestli mate někdo info kdy by se měli začít zase prodávat ps5, protože jsem koukal na alza i czc a nedá se bohužel ještě ani předobjednat, pak mě napadlo koupit to z jiné země jestli by tam neměli třeba z Německa…děkuji za odpovědi

Změna předmětu, původně: Playstation 5 (host)

PS5 se naskladnuje prubezne, chce to obehnout obchody, obcas ho nekde maji i skladem.

Predobjednat to jde, ale cca 3 mesice se ceka. (Zalezi od momentalni situace, muze to byt i dele, muze to byt i kratsi dobu.)

momentálne sú dodávky v podstate len v kusoch,plynulejšie dodávky boli oficiálne oznámené výrobcom až po 21.1.2023,to je možno aj dôvod na to,že mnohé obchody ukončili aj možnosť predobjednania.....