Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows Defender

Zdravim.
Nejde mi zapnout Defender. V nastavení píše Nemáte žádného aktivního poskytovatele antivirové ochrany. Vaše zařízení je ohrožené.
Žádný další výběr jakéhokoliv nastavení tam není. Stalo se mi to po odinstalování Avastu.
Nějaký tip jak defender zapnout?
Dík!

Zálohuj si data a preinštaluj systém. Ušetríš čas aj námahu. Môže sa ti totiž podariť defender zapnúť ale jednak to nebude jednoduché a tiež nebudeš už mať nikdy istotu že je systém bezpečný. AV tretej strany výrazne zasahuje do OS a dá sa povedať že nikdy odinštalovaním nedáš všetko do pôvodného stavu. Nemožnosť zapnúť defender môže byť taktiež náznak prítomnosti nejakej škodnej v systéme.

Ak reinštalovať OS nechceš tak len hľadaj... Napríklad skús pozrieť toto: https://answers.microsoft.com/en-us/protect/forum/all/cannot-turn-on-windows-defender-antivrius/810cef7f-07e9-4b1b-9093-7d5d9ef70267