Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook má problém s WiFi signálem

Zdravím,

Mám už delší dobu problémy s notebookem. Jsem trvale připojen k wifi a router mám vždy max 2-3 metry od notebooku.
Velmi často však rychlost připojení padá natolik, že online hraní, ale někdy i jen surfování po netu je fakt osina v zadku kdy jsem z her odpojován a na načtení webů čekám neúměrně dlouho.
Notebook jsem už kompletně pročistil všemožnými programy a vzhledem k tomu že u ostatních notebooků či telefonu problém nemám myslím, že může být problém v hardwaru. Vůbec se v tom ale nevyznám. Můžete mi poradit co by to mohlo být, případně jak problém řešit?

Díky moc

Notebook jsem už kompletně pročistil všemožnými programy

Tos udělal totální blbost.

Radši prozraď, jaký máš notebook, jaký router, jakého poskytovatele, jaký operační systém, jakou jsi naměřil rychlost, atd. Jinak se nedá poradit.

Mimochodem, když jsi 2-3 metry od routeru, proč se nepřipojíš LAN kabelem, když chceš hrát online hry?

2-3m? připojit kabel.

Notebook jsem už kompletně pročistil všemožnými programy

tím's to nejspíš jen dorazil, inteligence těch programů = 0. smazal jsi tak leda obsah temp, které nemají na připojení žádný vliv.

máš se dívat po automaticky spouštěných parazitních programech, které taky mohou zbytečně zavazet na síti.

máš mít v pořádku ovladače, když se ti to chová tak špatně. ovladače bývají ke stažení v supportu výrobce.
taky nepíšeš odkdy to dělá, jestli je to originální instalace od výrobce, nebo řádil nějaký domácí instalatér.
instalace ovladačů potřebuje i správné pořadí (chipset driver, restart, zbytek), ty domácí pokusy bývají tragédie.

pro jistotu by byl zajímavý i screen z inssideru, jestli wifikarta vidí sítě co má.