Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook má problém s WiFi signálem

Zdravím,

Mám už delší dobu problémy s notebookem. Jsem trvale připojen k wifi a router mám vždy max 2-3 metry od notebooku.
Velmi často však rychlost připojení padá natolik, že online hraní, ale někdy i jen surfování po netu je fakt osina v zadku kdy jsem z her odpojován a na načtení webů čekám neúměrně dlouho.
Notebook jsem už kompletně pročistil všemožnými programy a vzhledem k tomu že u ostatních notebooků či telefonu problém nemám myslím, že může být problém v hardwaru. Vůbec se v tom ale nevyznám. Můžete mi poradit co by to mohlo být, případně jak problém řešit?

Díky moc

2-3m? připojit kabel.

Notebook jsem už kompletně pročistil všemožnými programy

tím's to nejspíš jen dorazil, inteligence těch programů = 0. smazal jsi tak leda obsah temp, které nemají na připojení žádný vliv.

máš se dívat po automaticky spouštěných parazitních programech, které taky mohou zbytečně zavazet na síti.

máš mít v pořádku ovladače, když se ti to chová tak špatně. ovladače bývají ke stažení v supportu výrobce.
taky nepíšeš odkdy to dělá, jestli je to originální instalace od výrobce, nebo řádil nějaký domácí instalatér.
instalace ovladačů potřebuje i správné pořadí (chipset driver, restart, zbytek), ty domácí pokusy bývají tragédie.

pro jistotu by byl zajímavý i screen z inssideru, jestli wifikarta vidí sítě co má.