Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC sestava kolem 80k

Zdravím, mám vybranou pc setavu, ale jelikož jsem takovej menší lobotom, co má základní znalost ohledně pc a převážně jen hraju, prosím o zhodnocení. Pokud by jste měli alternativy, jak sestavu vylepšit, případně lepší produkty cena/výkon, budu rád za tipy. Cenu bych rád držel takhle kolem 80k. Díky všem, co poradí.

ODKAZ NA SESTAVU

Změna předmětu, původně: PC sestava (host)

Ja ne, bud bych vzal ted jeden SSD NVME PCIe4 2TB s tim, ze mi to zatim staci a ze tam hodim na jeden logicky oddil vsechno (OS, programy, hry na C:) a casem prikoupil druhy SSD (na hry D:) nebo bych to vzal presne jako on 500GB na system a programy a 2000GB na hry.

Konkretne jsem ted na PC s:

Crucial MX200 SATA 500GB (C: Win10, programy)
Crucial MX500 SATA 1000GB (D: hry)
Kingston KC2500 NVMe PCIe3 2000GB (E: hry)
WD Blue WD30EZRZ 5400 3TB (F: data)