Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nabijacka. do ntb

dobry den. mam nabijacku na ntb 135w 19v 7.1a
pokazila sa mi a chcem si kupit novu. chcem sa spytat keby som kupil

19,5v
180w

neposkodim si notebook? myslim ze acer aspire7 i5, gtx1050ti 8 gb ram (chcem pridat dalsiu 8gb) 512gb m2 hdd( a chcem pridat este 1tb 2,5hdd ) ma asi aj tak v peaku vacsi odber ako vie dat originalny. adapter.

Teoreticky áno...

spotrebu sám vypýta, to áno, ale to sú Watty, nie Volty... Volty skutočne môžu zariadenie zničiť... Takže ak je tam 19V, tak by som tam pripojil 19V (je tam tolerancia pár percent, takže 19.5V by mohlo fungovať, ale ideálne je pozrieť si aj tú toleranciu, tá je napísaná u výrobcu notebooku či na batérii, prípadne môže pozrieť čo dávala jeho predošlá pokazená nabíjačka.