Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak ověřit, že bitvoá záloha Windows proběhla úspěšně?

Zdravím,
potřeboval bych ověřit, zda se bitová kopie Windows uložila úspěšně.

Mám Windows 11 a zvolil jsem složky k zálohování (Desktop, Documents, Hyper-V...) a k tomu bitovou kopii Windows.
V Backup and restore (Windows 7) se mi zobrazuje, že naplánovaný backup neproběhl úspěšně. Žádná další informace. Pouze chybový kód 0x8078015b.

Vytvořený VHXD se mi nedaří namountovat (je na síťovém úložišti,) ale v 7ZIP otevřít lze. Vidím tam Dva soubory - recovery partition a systémový disk s přípomoun .IMG. Pokud se to pokusím otevřít v 7ZIPu, tak se mi snaží celý soubor překopírovat.

Jak mohu zkontrolovat integritu? Děkuji.

Vracím se k tomuto vláknu, jelikož jsem měl konečně prostor aplikovat navrhované postupy.

Zkusil jsem Paragon Backup a osvědčilo se mi to.
Použil jsem jejich formát zálohy a nastavil komprimaci, díky které se mi zmenšila záloha asi o polovinu.

Následně jsem se pokusil přemístit VHDX virtuálního stroje. To nevyšlo a bylo potřeba obnovit ze zálohy. Windows backup se ukázal jako nespolehlivý a na hovno.

Bitová kopie systému nešla namountovat, protože jsem to zkoušel ze síťového disku. Nakopíroval jsem to tedy z MD raidu do NTFS formatovaného disku a následně přes Disk manager namountoval. Bohužel nešlo přečíst data a Windows hlásil že je potřeba přeformátovat.

Nešla mi ani obnovit záloha z toho "klasického" backupu kde se ukládají složky, takže jsem byl rád za Paragon.

Rozhodně nedoporučuji používat Windows Backup.