Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Displej nového Samsungu čištěný lihem

Zdravím,

tak jsem myslel, že už něco vím a umím se k technice chovat, ale asi jsem udělal blbost, tak se ptám zběhlejších - před aplikací folie na displej nového Samsungu jsem ho čistil lihem. Je to údajně likvidační pro nějakou specialní vrstvu proti ohmatávání. Co je na tom pravdy, umyl jsem z toho tu jakousi vrstvu? Jen ať vím, na čem jsem. Můžete se pobavit na můj účet. Už se stalo a já si můžu akorát sypat popel na hlavu, jak se říká :-)

Díky.

Pronto bych raději nepoužíval, sice to máš ozkoušené, že ok, ale může to povrch displeje dlouhodobě narušovat, prostě buď s tím opatrný!

Komentář po tvým se mi snad zdá: bože mýdlo ne!!! A i ta Alpa, že může někoho napadnout, nechápu. Alpa obsahuje mentol a parfém, takže ti to také může poškodit.