Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Otazka ma prodejni cenu

Dobrý den, chtěl bych aby se mi vrátily peníze z pc co jsem si postavil v hodnotě cca 52 000 kč Takovou sestavu s takovými komponenty na alze či jinde už postavenou nekoupíte a proto se ptám, je realne prodat pc se stejnou nebo i za vyšší hodnotu když je cca 1-2 měsíce poskládán ? Nebo to vždy prodám pod cenu se ztrátou kolika procent ? Chtěl bych poskládat nový bílí set.

bych se ani nedivil: nejvetsi prodejce ma asi nejvetsi zkusenost se vzajemnym okradanim zakazniku mezi sebou pri reklamacich.
navic vsechny lamy co sem prijdou nakupuji vyhradne u nich. a kdyz to jsou deti, naivne si mysli, ze jim vsechno projde.
ta smlova o postoupeni prav je ok, uz to tu driv kdosi zminoval.

vubec nechapu, proc tazatel nevymeni jen bilou bednu a se slevou neproda tu starou. (i kdyz pc patri pod stul, kdo chce mit hlucny zavazejici kram na stole)
napad prodat novy pc jeste draz mi pripada naprosto uchylny. ze si neumi pc poskladat tazatel neznamena, ze kazdy kdo chce pc za 50 je stejne nemehlo.

hw spatny neni, cenu to ma. kdyz tazatel najde kupce za 51t. a draz, at sem da vypis z prevodu transakce nebo smlouvu, pak poslu tisic na charitu.

Jak tu psali jiní - pokud nenatrefíš na blbce, tak pro ty ostatní odečti 30 % kupní ceny. Já bych prostě nevěřil týpkovi, co si koupí sestavu za šílený peníze a za měsíc ji prodává, protože se mu vizuálně nelíbí. Prostě bych měl obavy, že je s tou sestavou něco špatně. Navíc je to pořád použitý zboží z druhé ruky, i když je to prakticky zánovní. Když někdo hodlá dát za počítač 50 litrů, tak si sakra rozmyslí, jestli bude kupovat použitý zboží, nebo půjde raději do úplně novýho. Počítač za 50 litrů si staví fanšmekři, co dobře vědí, co chtějí, ti ostatní si koupí notebook.

Jo to chápu, zase nepotřebuji designovou topku, ale kdyby byla možnost dostat zpět to co stojí komponenty tak dám třeba o 5 000 kč víc a udělàm white set. Mě se set líbí, jen bych udělal hezči a skládání mně bavilo. První poskládaný pc. Je fajn pocit koupit komponenty, poskládat to, nainstalovat vše potřebné a dát tomu život. Nechci to za každou cenu prodat, kdybych na tom tratil 5 000 kc tak do toho nejdu, jen kvůli tomu aby z toho byl o něco hezčí pc.