Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stáhnuté dll. z dll-files.

Zdravím, je možné že podobný příspevěk jste si přečetli u zive.cz

Zdravím, zjistil sem že při pokusu o spuštění hry mi chybí různá dll. Stáhl jsem je ze stránky dll-files . Rád bych věděl jak se tomu příště vyvarovat , abych nemusel nic jiného stahovat.

Hra:
Saints row 3 remastered - původ Epic Games

Chybějící dll:
vcruntime140_1
Vcruntime140
Msvcp140

Dám sem vystřížené fotky z podrobností o tich DLL.
Byl bych rád kdyby mi někdo potvrdil jestli sem stáhnul něco špatného, popřípadě můžete požádat o další screenshoty.
A ano, vím že je to hloupost stahovat z neznámých stránek. Sem prostě debil.
Děkuji předem za pomoc.

vidis sam, ze ve vlastnostech stazeneho souboru to vypisuje "visual studio 2017".
vygooglis si odkaz na runtime vs 2017, idealne odkaz primo od microsoftu.
a budes mit klidne spani.

ten konkretni zdroj dll se da povazovat za spolehlivy, ale to je malo platne, kdyz se ruzne verze mohou jmenovat stejne. v minulosti bezne mely i ruzne jazykove verze, od to se nastesti upousti.
proto je lepsi mit originalni instalacni balik.

Já vás naprosto chápu, viděl jsem to párkrát na youtube. A už jednou stahoval, proto mi to nepřišlo divné, ale zeptat se mi přišlo jako dobrý nápad..
Proto sem se ptal zda jsou v pořádku nějakým způsobem.
No teď už je to jedno, vymazal sem počítač .

Jak už jsem jednou zmínil, bylo to staženo z Epic Games a to je legitimní prodejce...
Nevím proč zrovna já, a nebyla to jediná hra, u které se mi to stalo a to všechny byly poctive stažené buď z Epic Games, nebo Steam.

Tak to nevím kde sem udělal chybu, počítač byl 2 dny po hard resetu (žádné ,,cleaners,, atd sem nestahoval) , Hry stahuju z legitimní aplikace, ale nestáhne to důležité doplňky???
Buď mám nabouraný pc. Nevím no. Momentálně to jdu stáhnout znovu po hard resetu a uvidím zda bude to stejný. Mám v plánu přeinstalovat Windows, tak snad to pomůže.

Z toho linku to nestahuj, je to stará verze! (2015, z roku 2015)
Stahuj to z linků, které jsem uvedl já! (2015-2022, z letoška)
Jen malá poznámka k tomu článku: VCOMP110.dll není součástí té odkazované instalačky, protože je to starší verze Microsoft Visual C++ Redistributables, odkazovaná je 2015, já odkazuju na 2015-2022, ale VCOMP110.dll je verze 2012, takže kdo to tam psal tomu vůbec nerozumí.