Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stáhnuté dll. z dll-files.

Zdravím, je možné že podobný příspevěk jste si přečetli u zive.cz

Zdravím, zjistil sem že při pokusu o spuštění hry mi chybí různá dll. Stáhl jsem je ze stránky dll-files . Rád bych věděl jak se tomu příště vyvarovat , abych nemusel nic jiného stahovat.

Hra:
Saints row 3 remastered - původ Epic Games

Chybějící dll:
vcruntime140_1
Vcruntime140
Msvcp140

Dám sem vystřížené fotky z podrobností o tich DLL.
Byl bych rád kdyby mi někdo potvrdil jestli sem stáhnul něco špatného, popřípadě můžete požádat o další screenshoty.
A ano, vím že je to hloupost stahovat z neznámých stránek. Sem prostě debil.
Děkuji předem za pomoc.

Z toho linku to nestahuj, je to stará verze! (2015, z roku 2015)
Stahuj to z linků, které jsem uvedl já! (2015-2022, z letoška)
Jen malá poznámka k tomu článku: VCOMP110.dll není součástí té odkazované instalačky, protože je to starší verze Microsoft Visual C++ Redistributables, odkazovaná je 2015, já odkazuju na 2015-2022, ale VCOMP110.dll je verze 2012, takže kdo to tam psal tomu vůbec nerozumí.