Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem embasovaná kreditní karta

Dobrý den,chtěl bych se zeptat.Mám embasovanou kreditní kartu Visa od AXA,kde při nakupování mně připisují procenta.MUsím touto kartou nakupovat jenom já sám nebo ji může používat i manželka.Musí se po projetí strojkem podepisovat účtenka.Děkuji

je to embosovana karta a nie, pouzivat ju mozete len vy

ano, podpisuje sa uctenka, pretoze u tohto typu karty je to jediny sposob ako si overit ze ste majitel (tam sa totizto nezadava pin code pri platbe)

takze manzelka ju moze pouzivat jedine pokial ste z anglofonej krajiny a vie sfalsovat vas podpis :D

nevím jestli jste se ptal na to jestli se to musí podepisovat bo zadávat PIN.. ale záleží jestli máte čipovou kartu pak musíte zádávat pin při platbě.. a s tou manželkou si jedině zjistit jestli nemůžou ten účet obhospodařovat manželé společně ( vydali by jí kartu)... jinak tu kartu by jste měl používat jen vy..

a s tou manželkou si jedině zjistit jestli nemůžou ten účet obhospodařovat manželé společně

Tohle je to, čemu v Čechách bankovní a splátkové společnosti říkají "kreditní karta", není to platební karta k účtu a předpokládám že se účet ke kartě ani nezavádí.

Tyhle bývají nepřenosné.