Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní PC, jakě ?

Ano, vím zakládám nové téma ale nechci obnovovat starý topic a uz mám i jíné nároky.
Takže potřebuju pomoct s výběrem 3 sestav.
http://www.alza.cz/alza-gamebox-amd-ruby-d100122.ht m
http://www.alza.cz/pocitacova-sestava-alza-gamebox- core-2-duo-e6400-water-cooling-d68695.htm
a nebo
procesor : INTEL cpu CORE 2 DUO E8400 775 BOX (3GHz 6MB 1333MHz)
op. pam : ADT 2x2GB DDR2 PC6400 800MHz ADATA extreme edition (kit 2ks 2048mb)
zakl. deska : MSI MB P35 NEO2-FIR (775,Intel P35, DDR2, PCIE, IDE133+SATA+eSATA, 7.1, IEEE1934, GLAN)
vypalovačka : LG DVD RW GSA-H58N 20xDVDR/RW/RAM, DL, SecurDsic, černá bare
grafika : gainward vga n9600gt 512 ddr3 (pcie, 2xdvi, hdtv)
pevný disk : SAMSUNG hdd (HD642JJ) 640GB SATA2-300 16MB 7200rpm Spinpoint F1
síťová karta : 10/100/1000
skříň : EUROCASE ML 990B černý, bez zdroje, display, USB9 audio, middletowar ATX (bez bocniho ventilatoru)
zdroj : OCZ zdroj 500W StealthXStream a aktivním PFC (ventilátor 12cm) 20+4pin+SATA+PCIE+MOLEX
čtečka karet : APACER čtečka interní AE300 30in1 + XD+ SDHC černá USB 2.0 (COPY tlačítko, black reader)
CENA : 15900Kč

Nebo si mít přesné komponenty a něco připlatit ?
PC by měl vzládat nové hry a ani to nebylo na prd do budoucna.
Otázka zní ...Co je nejlepší ? Co je nejlepší na cena/výkon ? Co by jste si koupili ?

Taky se právě rozhlížím po něčem podobném, a docela mě překvapili negativní názory na všeobecně doporučovanou CoolerMaster Elite 330 (slabý plech, rezonance, problémy s čištěním prachového filtru atd).Osobně jsem ji neviděl, taky jsem do ní chtěl jít, ale ty negativní reakce mně docela odradily.Docela se mi zalíbila Enermax ECA 3050-BS Chakra, ale ještě nevím...

http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10522007 H0D5089ESZ

CM Elite 330 je levná budka, neoslní, ale ani neurazí. prach z filtrů normálně vysávám vysavačem přes perforaci, když už je hodně velký problém, tak stačí "servat" přední kryt.

Osobně odmítám dát za budku pro PC do 20000 více než litr, IMHOj. se to nevyplatí. Výhody drahých alu budek se projevují až u uhřátých SLIzoňů nebo ČaFáků, apod.