Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem iphone how to fix restore

Dobrý deň mám taký problém, že keď som si reštartoval telefon naskočilo mi tam toto support.apple.com/iphone/restore a že ho mám napojiť na pc poroďte čo mam robiť hlavne nechcem prísť o všetky veci čo tam mam

No tak to zrovna nejde mám len na vyber bud aktualizovať alebo obnoviť lebo ono ukazuje že ho treba ozivit , a keď dám aktualizovať aktualizuje ale aj tak ukazuje najskôr to okno že napojiť na pc stym Restore a potom po 10min asi začne dookola ukazovať jablko jablko potom vypne a takto dookola to robí to restore ukáže az keď podržím tlačítko na zníženie hlasitosti ako bolo písané a tlacidlo na vypnutie tak naskočí to restore a napojiť na pc a po 10 min to skončí a načítava furt to jablko , a hento mi ukáže na pc že bud aktualizácia alebo obnoviť , a to obnoviť nechcem zrovna lebo sú tam dôležité veci , neni nejaký program alebo cosi čo to zachráni ? Som Kukal nejaký program že imyphone a toto čo to vraj vedia toto ale su platené tak ci je to nejak overené , alebo čo vôbec stym mobilom je keď hento robí chcem zachovať dáta ale ho spojazdniť

Jak píše HPET - stav věcí, které máš v icloudu můžeš ověřit (nepřekvapivě) na icloud.com, akorát pokud jsi měl zapnutou 2FA, tak se tam asi nedostaneš.

Co se týká tvého moštíku, vypadá to na cihlu, pokud nejde obnova přes itunes, je velká pravděpodobnost, že ti to umřelo a bude třeba servis. Zkus ještě jiný kabel, ideálně originální a nepoškozený (což bývá problém, kvalita jablečných produktů je nepřímo úměrná ceně). Další věc co můžeš zkusit, je očistit kontakty jak na kabelu, tak hlavně v telefonu (ideální je starý zubní kartáček a stlačený vzduch)

Na to, že bys z mobilu vytahal nějaká data, můžeš IMHO zapomenout.

Jo a poslední věc: byl bych velmi opatrný s tím, jaké SW nástroje třetích stran používáš, zejména ty co slibují jailbreak apod. je třeba brát jako potencionální problém, kdy spolu s crackem bezpečnosti ti mohou do telefonu podstrčit jakoukoli škodnou (rootkity, keyloggery apod.) a protože je dnes mobil klíč ke všem bankám, účtům a identitám, riskuješ o dost víc než nějaký kus nekvalitního HW.