Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pristup na Gmail\obnovení. Heslo i mobil jsou fuč.

Dobrý den. Mám takový problém a dost velký. Před nedávnem mě pustili z VTOS. Byl jsem tam dva roky. Po tak dlouhé době mi už nefungovala předplacenka a já si nemám kam poslat kod pro novy heslo. Tím pádem je pro mě mail nepřístupný. Poradíte mi jak z toho ven?

toto řeší jejich robot, nemají na to lidi, kteří by v češtině něco posuzovali.
jako pojistku proti ztrátě hesla doporučují mít jiný mail, kam jde poslat obnovovací informace.
pokud nebyl při založení gmailu zadán a taky nefunguje ten telefon, jsou obě automatické možnosti vyčerpané a tím to pro ně končí.

Vždycky sa môžeš obrátiť na podporu, akurát by som skúšal anglickú... Česká a Slovenská sú len boti. Po Anglicky im tam napíš, popíš situáciu a daj čo najviac informácií na základe ktorých by vedeli overiť že je to reálne tvoj mail. Taktiež môžeš skúsiť kontaktovať svojho operátora za tel. číslo.

Inak do budúcna by som:

1. používal keyring (súčasťou hocijakého password managera (správcu hesiel), môžeš sa pozrieť napríklad na 1password)
2. zálohoval tento keyring (trebárs na externý disk alebo NAS, nie však do Cloudu (resp. len do cloudu), kde potrebuješ heslo, čím by si si vlastne neporadil)
3. mal 2 maily, prepojené navzájom, aby si z jedného vedel obnoviť druhý. (čo už náš medveď tu poradil)