Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pristup na Gmail\obnovení. Heslo i mobil jsou fuč.

Dobrý den. Mám takový problém a dost velký. Před nedávnem mě pustili z VTOS. Byl jsem tam dva roky. Po tak dlouhé době mi už nefungovala předplacenka a já si nemám kam poslat kod pro novy heslo. Tím pádem je pro mě mail nepřístupný. Poradíte mi jak z toho ven?

toto řeší jejich robot, nemají na to lidi, kteří by v češtině něco posuzovali.
jako pojistku proti ztrátě hesla doporučují mít jiný mail, kam jde poslat obnovovací informace.
pokud nebyl při založení gmailu zadán a taky nefunguje ten telefon, jsou obě automatické možnosti vyčerpané a tím to pro ně končí.