Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dva měsíce koupená kazeta HP 300XL Color CC644EE

Mám teprve 2 měsíce koupenou tuto tiskovou kazetu HP 300XL Color CC644EE na tiskárně HP Deskjet F2480 tisknu nepravidelně když něco potřebuji často včera jsem potřeboval něco tisknout ale tato kazeta bliká.Postupoval jsem podle návodu který dnes nemohu najít (jsem na jiném compu ) čištění kontaktů a tak.Jak si poradit jak čistit ? nebo může to být vada HP 300XL Color CC644EE ? mimochodem stála mě 510 Kč díky

CC644EE nie je uvedená ako určená pre Hp Dj F2480...
Neoriginálne kazety nie sú vždy zaručene funkčné, napriek tomu, že výrobca deklaruje kompaktibilitu... Už bolo s touto konkrétnou kazetou tlačené? Ak áno, skús ju vybrať, a opätovne nasadiť, prípadne očisti kontakty.
Pokiaľ s ňou ešte tlačené nebolo, tak holt kompaktibilita pre túto tlačiareň je asi len snom... Niekedy nevyhovuje ani kazeta s iným výrobným množstvom náplne napriek zhodným všetkým ostatným parametrom a rozmerom... "marketing"...

Tisknuto s ní bylo normálně fungovala samozřejmě ne každý den nebo týden včera jsem s ní potřeboval něco tisknout ale nešla,čistění kontaktů jsem provedl nevím jestli dobře v návodu který jak na podporu nemohu najít ve kterém bylo napsáno ať navlhčeným hadříkem očistím kontakty - jsem to očistil kapesníkem suchým bal jsem jsem ho navlhčit aby aby nebyl moc mokrý psal jsem že včera jsem byl na desktopu teď jsem na notebooku.Návod bych našel v historii ale na desktopu. díky

Panové já potřebuji tisknout alespoň text černou. Já mám od nich https://www.tonerpartner.cz/hp-300-cc640ee-tonerpartner-cartridge-black-cerna-13998cz/ od dubna a tiskne.Když chci tisknout tak musím tu barevnou vyndat aby to fungovalo.Nevím co jsem dělal proč jsem kupoval v gigaprintu :-| . Když vyndám tu barevnou tak nic víc na té tiskárně nepokazím jen zaschnou trysky na té barevné kazetě je to tak ? díky