Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dva měsíce koupená kazeta HP 300XL Color CC644EE

Mám teprve 2 měsíce koupenou tuto tiskovou kazetu HP 300XL Color CC644EE na tiskárně HP Deskjet F2480 tisknu nepravidelně když něco potřebuji často včera jsem potřeboval něco tisknout ale tato kazeta bliká.Postupoval jsem podle návodu který dnes nemohu najít (jsem na jiném compu ) čištění kontaktů a tak.Jak si poradit jak čistit ? nebo může to být vada HP 300XL Color CC644EE ? mimochodem stála mě 510 Kč díky

Panové já potřebuji tisknout alespoň text černou. Já mám od nich https://www.tonerpartner.cz/hp-300-cc640ee-tonerpartner-cartridge-black-cerna-13998cz/ od dubna a tiskne.Když chci tisknout tak musím tu barevnou vyndat aby to fungovalo.Nevím co jsem dělal proč jsem kupoval v gigaprintu :-| . Když vyndám tu barevnou tak nic víc na té tiskárně nepokazím jen zaschnou trysky na té barevné kazetě je to tak ? díky