Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SMS vs chat

Dobrý den,
V mobilu mám v prostředí kde posílám SMS možnost psát přes nějaký chat, když píší přes ten chat tak něco platim jak za SMS nebo je to zadarmo? děkuji

Ne, není, chat se bude odečítat z datového limitu, je to androidí nápodoba eplího facetime, kde si spolu ajfouny můžou kecat po datové vrstvě. Nicméně moje zkušenost je nemilá, jakmile jsem na tu zparchantělinu narazil, okamžitě jsem jí přepínal do režimu sms/mms, to se dá nastavit ve vlastnostech konverzace.