Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dioda nesvítí při nabíjení.

Zdar. Položil jsem mobil pod stěrač když jsem nastupoval do auta a nechal ho tam. Měl letecký den a displej v háji. Dal jsem to nejbližšího servisu. Dnes jsem to vyzvednul. Vše zdá se ok, jen nesvítí dioda při nabíjení i když to mám nastavené. Na reklamaci to nebude asi no ale mohla ta dioda při tom leteckém šou odejít, když po výměně displeje jede mobil normálně?

Nevím, neznám, nemám zkušenost. Asi bude záležet na konkrétním modelu telefonu. Třeba u svého telefonu bych to asi dobře nepřilepil, hlavně z boku jsou úzké kontaktní plochy a mrdat se tam nějakou páskou by byl pěknej opruz. Já to vidím na lepení některých zad, baterek atd. možná u tabletu ze silnějšíma rámečkama by to šlo.

Pořád ten pásek můžeš podélně rozstříhnout nebo oříznout, než ho nalepíš. Po aplikaci to drží naprosto pevně. S tím vteřinovým lepidlem nevím. Držet to bude, ale bál bych se, že když ho tam dáš víc a přitiskneš displej, tak se ti to lepidlo rozteče po boku telefonu nebo dokonce na display a budou tam zbytečné fleky. Nemluvě o případné další výměně displeje při použití sekunďáku, to by bylo peklo to oškrábat.

Jo tak, tak to jo. Asi na něm nešetřils. Hlavně, že se ti nepovedlo zamáznout čočku foťáku. Není na to lepidlo nějaký odstraňovač, který nerozpustí tu diodu, ale jen to lepidlo? Hledat se mně to nechce. Při nejhorším bych použil opatrně modelářskou brusku na nižších otáčkách, aby se ta dioda nezačala tavit nebo jemně seškrábnout, ale na to bych nervy asi neměl.