Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem LastPass nedoplnuje hesla

Ahoj,

u některých web stránek LastPass nedoplní heslo, např. u bankovnictví, pokud někdo používáte
poraďte prosím. Děkuji
případně jakou by jste doporučili náhradu za LPas.

To nijak, ale riziko je o něco nižší. Šlo by to třeba obejít přesměrováním všech příchozích zpráv a nechat si je posílat na svůj mobil, ale k tomu by musel mít útočník na chvilku přístup k mobilu na který chodí ověřovací zprávy, aby to v něm nastavil. Pro útočníka těžší, ale ne úplně nereálné.

nikde ho nepoužívám, držím se toho co jsem používal před 30 lety, takže soudím že ano.

složitost hesel (jediný důvod proč mít různé lastpassy) je jen obrana proti brute force. nebo proti kolegům v práci, co by tvoje hesla četli ze žlutých lístečků na monitoru.
a ještě to zabere proti phishingu, správce hesel pozná, že jde o jinou stránku.
ale nijak to nechrání proti malwaru, na který je potřeba právě dvoufázové ověření.

Vyžadováno není, ale je to silně doporučeno. V praxi to funguje tak, že je vyžadováno jen pro nové zařízení - tedy pokud by někdo uhádl heslo od toho správce a zkoušel to na svém PC.

Uvědomte si, že pokud by se někdo do toho správně dostal, má přístup ke všem heslům! Na správce hesel je tedy skoro nejdůležitější si to ověření dát.

Vámi zmíněnou aplikaci neznám, ale určitě to půjde nastavit někde v Nastavení aplikace nebo doplňku. Bitwarden to tak má.