Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem LastPass nedoplnuje hesla

Ahoj,

u některých web stránek LastPass nedoplní heslo, např. u bankovnictví, pokud někdo používáte
poraďte prosím. Děkuji
případně jakou by jste doporučili náhradu za LPas.

Vyžadováno není, ale je to silně doporučeno. V praxi to funguje tak, že je vyžadováno jen pro nové zařízení - tedy pokud by někdo uhádl heslo od toho správce a zkoušel to na svém PC.

Uvědomte si, že pokud by se někdo do toho správně dostal, má přístup ke všem heslům! Na správce hesel je tedy skoro nejdůležitější si to ověření dát.

Vámi zmíněnou aplikaci neznám, ale určitě to půjde nastavit někde v Nastavení aplikace nebo doplňku. Bitwarden to tak má.