Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herni pc z market place

Caute vsichni, chci si kupovat herni pc z market place, se zárukou a + ten pan ma firmu, živnost e-shop atd takze se nebojím, + bych se prijel na pc podívat, ale cjci se prosim zeptat zda mi rozjede Rocket league,Fivem na uplne nejmenší detaily.

Pc: ssd 480gb,hdd 1tb,gtx 1050ti,i5 4440,8GB ram

Cena pc: 8500kč.

Co na ten dotaz odpověděl prodávající?
Text mobilu evidentně snese i lákavé kecy. Prostě žvástání, lákání, jen aby prodal...

Ať připraví a zašle písemnou kupní smlouvu, kterou bude garantovat požadované a slibované.
Bez smlouvy nic nekupovat. Ono vůbec není jisté, kdo a co s tím spáchal... tak proto!