Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herni pc z market place

Caute vsichni, chci si kupovat herni pc z market place, se zárukou a + ten pan ma firmu, živnost e-shop atd takze se nebojím, + bych se prijel na pc podívat, ale cjci se prosim zeptat zda mi rozjede Rocket league,Fivem na uplne nejmenší detaily.

Pc: ssd 480gb,hdd 1tb,gtx 1050ti,i5 4440,8GB ram

Cena pc: 8500kč.

pán už tam udává poloviční kapacity disků než předtím, u ssd to opět vypadá na kingston.
bedna evolveo - to je skoro lepší mít ty komponenty jen volně pověšené na zdi.

když někdo nemá na zbytečné výdaje, pak za "herní" považuje grafiku, dobrou tak pro 10leté děti.
v bazarech máš grafiky gtx1060/6g za ~3.000, tak se sebou nenech vyjebávat.
https://gpu.userbenchmark.com/Compare/Nvidia-GTX-1060-6GB-vs-Nvidia-GTX-1050-Ti/3639vs3649

kdyby to šlo nacpat do repasovaného krámu ... https://www.gigacomputer.cz/zbozi/1341762-dell-optiplex-3040-mt.html
ale repasované pc mají neznámý zdroj, nepočítají s přídavnou grafikou, nejsou pro takové rozšíření výhodné, musel bys předem zjistit co je v tom za zdroj.

lepší je zeptat se místního pc-garážníka, za kolik by takový pc s gtx1060 seskládal.

Nevím co pán má nebo nemá. Ale jen fakt že i5 4440 je starý osum let takže to bude nejspíš ten model prodeje kdy starý vnitřek za 3.5 se dá do nové skříňe s RGB větráky a dodá se k tomu to nejlevnější aby to nějak jelo.
Z mojeho pohledu dost past na BFU.

První bych si zjistil kolik by stálo něco nového pro porovnání.
Ve chvíli kdy zjistíš že to nestačí nebo si chceš zahrát i něco jiného budeš v háji.

Pokud to přeci jen vezmeš nech si tu rám tam přidat rovnou od toho pána.

Co na ten dotaz odpověděl prodávající?
Text mobilu evidentně snese i lákavé kecy. Prostě žvástání, lákání, jen aby prodal...

Ať připraví a zašle písemnou kupní smlouvu, kterou bude garantovat požadované a slibované.
Bez smlouvy nic nekupovat. Ono vůbec není jisté, kdo a co s tím spáchal... tak proto!