Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Diaľkový ovládač na PC

Čaute hľadám kvalitný d. ovládač na PC. Mám PC prepojené s telkou a nebaví ma behať myšou po gauči.Potrebujem poradiť kto máte skúsenosti s nejakým dobrým ovládačom,dík.

ako prvú odpoveď som vylúčil ,lebo nepotrebujem veľkú opachu na gauči a pritom klávesnicu mám v obyvačke,išlo mi o niečo malé čiže ovládač,ale ten ,ktorý som zakúpil stojí za bačkoru,sústavné vyosovanie ovládač-šípka ,nepresný klik ,klikneš na súbor a šípku odstrelí 5 čísiel nad ,alebo pod,vŕzganie tlačidla,klávesnica to nebudem radšej ani komentovať ,tovar vrátený a už sa o podobnú srandu ani nebudem pokúšať

To neni o nepresnosti ovladace, to je o nepochopeni toho ze plnohodnotny desktopovy operacni system, kde musis smrdlat kurzorem apod. proste k TV nepatri. Podivej se po AndroidTV/AppleTv pripadne zkus KODI
Celkove, pokud potrebuju u TV klavesnici a mys tak je to spatne. UI ma byt jednoduche a snadno pouzitelne - dobrym meritkem je to jesli to zvlada ovladat zbytek rodiny (manzelka, deti), nebo jestli musis delat "ochoceneho poustece filmu"

pre mňa je box úplná zbytočnosť ,predinštalované aplikácie ,čisto multimediálna platforma a na čo ,keď to má š v kompe,plus vlastné veci v pc ,ktoré cez box neprehráš plus plnohodnotné ovládanie celého pc a box? pre mňa nezmysel