Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční tochpad

Zdravím. Mám problém z NB Lenovo ideapad Gaming 3-15ARH05 Laptop - Type 82EY. Přestal fungovat touchpad. Bezdrátová myš funguje bez problému ale když ji odpojím tak nejde touchpad. Ovladače jsou aktuální, i od výrobce. V nastavení zařízení nelze touchpad najít. Ve správci zařízení mám žlutý vykřičník. Přikládám foto správce zařízení. Prosím o pomoc. Jirka

OK, už mně nekamenujte :-):-):-). Psal jsem že nejsem IT. Tyto programy mi doporučil v servisu u starého NB. Dokonce mi poskytl IObit placenou verzi zdarma. Teď vidím že si na servisáka asi jen hrál. Uznávám svou chybu a ještě jednou děkuji za pomoc. Jirka

me se to na mobilu nechce hledat.
vlez do sveho vyrobce - support - svuj model notebuu - drivery pro win11 nebo co to mas.
kdyz nebudou tak zkusit win10.
kdyz nenajdes mezi drivers/utility nic co vypada jako podpora rozsirene klavesnice, napis zdejsimu zastoupeni.