Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Adobe Premiere Elements 2021 - nejde zvuk při přehrávání

Mám stažený Adobe Premiere Elements 2021. Při stříhání druhého videa se mě stalo, že při spuštění projektu
nejde zvuk. Zvuk na PC funguje normálně a nejde pouze při přehrávání zvuku při tvoření videa přímo v programu Adobe Premiere Elements.
Už jsem prošla nastavení a na nic jsem nepřišla v čem by to mohlo být.
Už jsem i přeinstalovala Adobe P.E. a ani to nepomohlo.
Nemáte s tím někdo zkušenost. Mám rozstíhané video a nemůžu upravit zvuk, protože ho neslyším. (nefunguje ani se sluchátky)
Děkuji za radu.

máš aktivované všetky kodeky v adobe premiere elements,ktoré ich vyžadujú ? niektoré a/v kodeky treba aktivovať osobitne,nestačí aktivovať elements ako celok.....s niektorými kodekmi zasa elements nespolupracuje,dajú sa použiť len v "dospelej" adobe premiere 1.x/2.x/Pro...

Formát videa "Soubor MP4 (.MP4)",je to natáčené na goopro7,střihám cca jednou za rok dovolenou,minule mi taky nešel zvuk,tak mi známý celý PC zformátoval nebo jak to nazval a Premiere jsme nainstalovali znova z CD,po roce nečinnosti opět stejný problém. Všechny ostatní v základu nainstalované přehravače video přehrají i se zvukem.Adobe premiere nepřehraje aní mp3 song vložený do časové osy. Dnes jsem se naštval a objednal Pinnacle Studio 26 Ultiate,snad nebude stejný problém.