Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Adobe Premiere Elements 2021 - nejde zvuk při přehrávání

Mám stažený Adobe Premiere Elements 2021. Při stříhání druhého videa se mě stalo, že při spuštění projektu
nejde zvuk. Zvuk na PC funguje normálně a nejde pouze při přehrávání zvuku při tvoření videa přímo v programu Adobe Premiere Elements.
Už jsem prošla nastavení a na nic jsem nepřišla v čem by to mohlo být.
Už jsem i přeinstalovala Adobe P.E. a ani to nepomohlo.
Nemáte s tím někdo zkušenost. Mám rozstíhané video a nemůžu upravit zvuk, protože ho neslyším. (nefunguje ani se sluchátky)
Děkuji za radu.

Formát videa "Soubor MP4 (.MP4)",je to natáčené na goopro7,střihám cca jednou za rok dovolenou,minule mi taky nešel zvuk,tak mi známý celý PC zformátoval nebo jak to nazval a Premiere jsme nainstalovali znova z CD,po roce nečinnosti opět stejný problém. Všechny ostatní v základu nainstalované přehravače video přehrají i se zvukem.Adobe premiere nepřehraje aní mp3 song vložený do časové osy. Dnes jsem se naštval a objednal Pinnacle Studio 26 Ultiate,snad nebude stejný problém.