Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém pri zobrazovaní niektorých webových stránok

Pri otvorení niektorých webových stránok sa mi vytvára takýto efekt na monitore. PC s win10. Čím to môže byť spôsobené, nejaký SW alebo HW problém? Robí mi to iba na niektorých stránkach a robia to na danej stránke všetky browsery ktoré som skúsil (edge, chrome, firefox). Priložené video je zo stránky komoda-innova-z-masivu

Video na stiahnutie tu t-mpuSaqIEnN (neviem tu vložiť väčší súbor)

tobe to delalo jen ten hnusny obraz (asi 6bitova atrapa barevneho rozliseni), anebo i ty zvlastni videoefekty?

kazdopadne kdyz je potvrzene ze je to monitorem, repasovane kancelarske modely 24" jsou mnohem funkcnejsi, kdybys hledal nahradu.

tak malá změna rozlišení nemá na nic vliv.
ten s o 10% vyšším rozlišením na výšku je lepší pro používání aplikací - trochu víc místa na nástrojové lišty.

pomalost si tím vůbec neumím vysvětlit, ať už byl stejný nebo jiný kabel od grafiky.
jedině že by se starší fhd monitor domluvil s grafikou na nějakém méně obvyklém refresh režimu, ale ten by dobře nezvládal - jde zkontrolovat v ods menu monitoru nebo v nastavení grafiky.

pro lcd v kanclu stačí 60 Hz. jde experimentovat trochu víc, jestli monitor umí řádkový kmitočet nad 75 kHz.