Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Internetový kabel propojeny z venkz

Zdravím,
Mám takový dotaz.

Bydlím v takové “vesnici” je to kousek od města, ale mám stolní pocitac s Wi-Fi, ale mám strašně velky Ping a není to příjemné v hrách.

Nebude problém, když kabel připojim z routeru do pc přes okno venku? mám je hned nad sebou.
Jestli to vydrží déšť, popřípadě už sníh.
Kdybych to natáhl přes barák, tak to mám skoro po celým baraku 😄
Popřípadě čím ochránit kabel, aby mohl být venku.

Dekuji všem :)

Na co vrtacku ? Navic v jeho veku umi drzet v ruce " jen dveci", ta druha je joystick.
Jestli jde jen o provizorni a spise hibridni reseni, staci okeni pruchodka :
(ono to neni tak krehke jak se muze zdat a neco to vydrzi)
[images]
Jestli jde o par metru (víc jak 2 m to nebudou) staci adekvatni delka stineného FTP Cat5 kabelu s polyethylenovym obalem/plastem uz s RJ45 koncovkama k propojeni pruchodek..

Schovat aby mu to neplandalo muze pod elektroinstalacni listu https://www.gme.cz/elektroinstalacni-lista-eip-15-x-15-mm-2-m
[220px-Insertion_trunking.JPG]
Podle zdi, to staci prilepit Patafixem (nektere jsou urcené primo na zed).
Az to nebude potrebovat, tak to jen odmrdne doprdele, odloupne patafix a ma klid.
Nemusi resit diry a jak tele vykukujicí hmozdinky ve zdi.

PS: Nebo si porid lepsi Wi-Fi.