Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Lenovo Ideapad Duet 3 nejde nabíjet

Normalne bezel zapojeny v el. a najednou se zacal vypinat sw cestou, ze ma malo energie. Asi tedy jel uz na baterku, coz jsem nepostrehnul. Nikam se neprenasel, stalo se to na stole. Ted nejde pres to usb-c dobit. Nesviti ani ledka ze je v nabijecce. Da se s tim neco zkusit udelat? Nebo bude nutna reklamace? Druha dira ani jiny kabel nepomohli.. zapnout jeste jde, jen uz zbyva malo energie.

Řešení:

Tak pratele moc dekuji za Vase rady. Nakonec jsem to do servisu posilat nemusel, telefonicka podpora Lenova vse vyresila po telefonu. Konkretne pomohlo restartovat kondenzatory podrzenim tlacitka zapnuti po dobu 60 sekund. Dalsi moznosti k vyzkouseni by bylo odinstalovat ovladace usb, ale to uz jsme nezkouseli, protoze se to zacalo nabijet! :-)
Mejte take skvely den.

Tak pratele moc dekuji za Vase rady. Nakonec jsem to do servisu posilat nemusel, telefonicka podpora Lenova vse vyresila po telefonu. Konkretne pomohlo restartovat kondenzatory podrzenim tlacitka zapnuti po dobu 60 sekund. Dalsi moznosti k vyzkouseni by bylo odinstalovat ovladace usb, ale to uz jsme nezkouseli, protoze se to zacalo nabijet! :-)
Mejte take skvely den.