Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vypínač k predlžovačke 230 V

[vypinac.jpg]

Nedarí sa mi nikde zohnať (nájsť) takýto vypínač k predlžovačke 230 V - rozmer 30x25mm. Doma už mám asi 8 predlžovačiek s vypáleným vypínačom. Potrebujem vidieť, či sú koncovky vypnuté, alebo pod napätím. Pri ukončení prác na PC používam na vypnutie všetkého, čo je k PC pripojené: reproduktory, tlačiareň, monitor...

Řešení:

Pro takové prodlužovačky? Jak do nich lezeš?
https://www.alza.cz/premiumcord-prodluzovaci-privod-230v-5m-5-zasuvek-vypinac-cerny-d5718285.htm
Kdysi jsem potřeboval prodlužovačku abych ji mohl protáhnout úzkou škvírou, vidlici jsem kvůli tomu nechtěl odstřihovat a dávat tam novou, tak jsem hledal takovou, která má u krabice se zásuvkami šroubky - odšroubovat, povolit šroubky od kabelu, pro protažení zase připojit kabel a krabici zadeklovat. Tehdy jsem musel hodně dlouho chodit po qelbech než jsem našel našel takovou co nebyla smontovaná nerozebíratelně.
:-(

Tak se mi to podařilo opravit, jsem hvězda, aspoň ve svých očích:-D
Přemýšlím, kdy jsem naposled držel v ruce páječku, už je to dlouho. Ale ještě jsem to nezapomněl.
Ten dvojitý spínač mne stál 40Kč.

Když chlap řekne, že něco opraví, tak to taky opraví. A není potřeba mu to každého půl roku připomínat.
:beer: