Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pocitac po restarte nenabehne

Ahoj,mam taky zvlastny problem s pc,pocitac pri zapnuti bezproblemov nabehne,aj ked ho vypnem a zapnem,ale ked dam restart tak sa len toci to koliesko po zobrazeni loga asus,a trva to aj hodinu kym nabehne.kde moze byt problem?deje sa to len tal tyzden,doteraz som nemal problem.autooprava nic nenasla.

Zostava:
Win 10,
Ryzen 5 1600Af
16 gb ram
Gtx 1660 super
Ssd:2x 256gb,1tb+500gb hdd,system je na ssd.
Asus A320km

Dakujem za rady

Zrejme vyriesene,po hodine mi pocitac vypisal ze bude skenovat jeden z diskov koli chybam,potom sice pc nabehlo,ale strasne mrzlo,a dany disk neslo ani otvorit/subory v nom/ a zmizol neskor.odpojil som ho pc nabehol ako vino,aj po restarte ide uz vsetko ako ma.ale preco pc nenabehne ked tam nie je windows nainstalovany?tomu nerozumiem.diky vsetkym inak.