Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Javascript - Jak opětovně načíst pouze element?

Dobrý den,

Na webu (ve WordPressu) jsem pomocí pluginu nastavil hlavičku připnutou nahoře. Problém je, že to způsobí statickou šířku. A když změním šířku okna prohlížeče, hlavička se nezmění.

Avšak, stačí pouze web opětovně načíst a už se hlavička zobrazí správně.

Teoreticky by tohle šlo opravit, kdyby to opětovně načetl automaticky.

jQuery(window).resize(function() {
    location.reload();
});

Kód výše sice funguje, jenže nejen, že dochází k nemalému zpoždění (více než sekunda), ale stránka na seberychlejším internetu "problikne".

Snad by pomohlo pouze opětovně načíst element, ale nevím, jak to přesně napsat.

Prosím o radu,

Děkuji

Ahoj,

jestliže potřebuješ načíst jen element, je v dnešní době nešikovné načítat celou stránku.

JQuery tam už máš, takže stačí funkce, něco jako:

function NactiDataProElement(){

var response = '';
        $.ajax({ type: "GET",
                 url: "mojeStranka.php",
                 async: false,
                 success : function(text)
                 {
                     response = text;
                 }
        });

    alert("Obdržený text: \r\n" + response);
}

A to, co ti vypisuje "alert" hodíš jen do elementu.
Snad je to dostatečně srozumitelné. ;-)