Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem příkazový řádek - chkdsk C: /r

Při spuštění příkazu v příkazovém řádku:
chkdsk C: /r
mi to vždy najde chybu v sectoru číslo 4... pokaždé ! na žádném jiném pc jsem toto nikdy neměl - vždy jen výjimečně byla nějaká chyba... děje se to v novém notebooku, který mám asi 2-3 měsíce... proč je vždy opravován sector číslo 4? může být nějaká fyzická vada na disku? jedná se o 1tb SSD disk, na kterém je jak operační systém (win 11) Home, tak i veškeré ostatní aplikace a jedna hra (crossfire west)... Při hraní hry se během měsíce či dříve často stává, že se hra sama od sebe vypne bez zřejmého důvodu... děje se tak, dokud nespustím znovu příkaz "chkdsk C: /r" - který to dočasně vyřeší.
Je to, co se mi děje běžné? Jedná se o notebook Acer Predator triton 300 NH,QDQEC,005
V opravách a příkazech v příkazovém řádku se téměř nevyznám, pouze z nějakého videa jsem si napsal pár příkazů, které pomáhají při nejčastějších potížích s PC.

Fixing (C:) Stage 4: x% (xxxx of xxxxxxx); Total: x% ETA: x:xx:xx

Jedná se o fyzickou vadu na disku, která je potřeba řešit, nebo je vada jinde? (software)? co mohu udělat, abych tyto problémy znovu neměl? zhruba každý týden-dva spouštět tyhle příkazy fakt nechci

Takže se potvrdilo, že disk je v pořádku, což jsem tak nějak u nového notebooku předpokládal.

často stává, že se hra sama od sebe vypne bez zřejmého důvodu...

Podíval bych se do Prohlížeče událostí (příkaz eventvwr) a zkontroloval teploty.