Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem turisticka navigacia

ahojte neviete mi poradit dobru appku na turisticku mapu? mam aj sygic aj mapy cz ale nejako neviem tak nastavit aby mi zaznamenalo prejdenu trasu a potom ma navigovalo naspat.

Bohužel tam není přímá možnost "navigovat zpátky", musíš si trasu uložit a po zobrazení prostě jít "ručně" z cíle do startu. Mapy.cz jsou dobré, ale některé funkce nejsou dotažené, je třeba tam napsat "námět na zdokonalení".

No, a to je takový problém chvíli přestat zírat na mobil, obejít roklinu přibližně v potřebném směru a nechat se navigovat dál?
Proboha, dřív se chodilo podle papírové mapy složené v batohu a přesto se dorazilo. Dnes jsou lidé zvyklí, aby je stále někdo vodil za ručičku, jak v terénu, tak v životě.