Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mobil,který přečte sms a oznámí kdo volá

Ahoj všem.
Umřel mi LG V30 a potřebuji náhradu.
Vybral jsem Motorola G82 5G 6GB/128GB.
U toho LG jsem měl zaplou funkci,že se mi přečetla došlá sms a když někdo volal,po třetím zazvonění mi telefon oznámil kdo volá.Na to jsem si zvykl a nikdo koho znám to u svého telefonu neměl.
Dnes se ptám v práci borců a nic takovýho v nastavení nemají.
Jsou nějaké značky,které tuto funkci taky mají,konkrétně třeba ta Motorola.
Děkuji.

Ano je to funkce TalkBack.
Každý výrobce to má jinak.U LG jsem našel,že to bylo v nastaveních v kolonce usnadnění,

Usnadnění
Můžete spravovat přístupové pluginy nainstalované v zařízení.
Na obrazovce nastavení klepněte na Obecné Usnadnění.
Přizpůsobte si následující nastavení:
• Zobrazení
TalkBack: Nastavení oznámení stavu a činností
obrazovky prostřednictvím hlasu.
• Zobrazení
Hlasová oznámení zpráv/hovorů: Nastavení zařízení,
které umožňuje čtení informací o volajícím a obsahu zpráv
prostřednictvím hlasu

Děkuji