Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak zkopírovat jakýkoliv soubor z iPadu do PC?

Viz titulek.
Nejedná se mi teď o dokument, knihu či hudbu, ale třeba soubory nějaké nainstalované aplikace.

Konkrétně: nainstaloval jsem na iPad hru, která má i rozhraní v češtině. Stejná hra existuje i pro Windows, ale pouze v angličtině. Chci si ověřit, zda bych nemohl soubory s češtinou použít i na PC; vím, přímo to určitě nepůjde, ale protože jazyková mutace na PC je v plaintextu, snadno bych si s tím poradil, budu-li mít po ruce soubor s českými texty z iPadu.

Vím, že to nakonec nemusí fungoval, ale to je nakonec jedno - jedná se mi o to, zda a jak lze jakýkoliv soubor z iPadu zkopírovat jinam. Něco podobného, když v PC můžu kterýkoliv soubor překopírovat jinam.

Bohužel jsem nenašel nic jako třeba Průzkumník či Total Commander, kde bych viděl všechny soubory na tabletu.

Poddotaz: pokud to na PC/Windows nemám jak dostat, bylo by to možné, pokud bych měl Mac?

Díky za tipy!

-----
edit: vyřešeno, nepůjde to.

Jo, to ale funguje na "datové" soubory, např. fotky či na iPadu vytvořené dokumenty. Ale nelze procházet všechny soubory iPadu, jako ve Windows třeba Program Files. Vlastně z iPadu ani nijak nedokážu zkopírovat do PC manuál k iPadu (e-book), který jsem si zdarma stáhl z App Store. Můžu si ho prohlížet jen v iPadu - případně na webu, odkud je tvůj odkaz. Nic jako *pdf ke stažení neexistuje… pokud to tedy jen neumím.