Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak zkopírovat jakýkoliv soubor z iPadu do PC?

Viz titulek.
Nejedná se mi teď o dokument, knihu či hudbu, ale třeba soubory nějaké nainstalované aplikace.

Konkrétně: nainstaloval jsem na iPad hru, která má i rozhraní v češtině. Stejná hra existuje i pro Windows, ale pouze v angličtině. Chci si ověřit, zda bych nemohl soubory s češtinou použít i na PC; vím, přímo to určitě nepůjde, ale protože jazyková mutace na PC je v plaintextu, snadno bych si s tím poradil, budu-li mít po ruce soubor s českými texty z iPadu.

Vím, že to nakonec nemusí fungoval, ale to je nakonec jedno - jedná se mi o to, zda a jak lze jakýkoliv soubor z iPadu zkopírovat jinam. Něco podobného, když v PC můžu kterýkoliv soubor překopírovat jinam.

Bohužel jsem nenašel nic jako třeba Průzkumník či Total Commander, kde bych viděl všechny soubory na tabletu.

Poddotaz: pokud to na PC/Windows nemám jak dostat, bylo by to možné, pokud bych měl Mac?

Díky za tipy!

-----
edit: vyřešeno, nepůjde to.

To mám, ale na PC v něm vidím pouze knihy, které jsem na iPad nakopíroval. Ani jeden jiný soubor (hudbu a filmy tam nemám).
A ani netuším, zda a jak lze všechny soubory iPadu na iTunes procházet… kromě toho, že se tablet po chvilce samovolně od iTunes jakoby odpojí, musím vytáhnout lightning konektor a znova jej do tabletu zastrčit.

Ne, není to možné a nikdy nebude. V iPadu vůbec jako běžný uživatel do těchto míst nemáš přístup,natož z jiného zařízení. Nemusíš se o to ani pokoušet, ušetříš zbytečně ztracený čas.

Co se týče standardního přenosu, tak si v PC nasdilej složku přes SMB a v iPadu si ji přidej normálně v aplikaci Soubory. Pak můžeš bezdrátově sdílet cokoliv obousměrně (samozřejmě v mezích složek, kam tě obě zařízení pustí).

Aha, tak to takhle jednoduše (jak jsem analogicky k Win chtěl) nepůjde. Nicméně, stejná hra je i na Androidu, možná by to šlo přes Bluestack, či jak se ten emulátor jmenuje (nezkoušel jsem). Případně, když prý W11 umí či bude umět nějak přímo spouštět androiďácké aplikace…

Zas tak o nic nejde, chtěl jsem udělat manželce radost, anglicky neumí. Vlastně hry překládám hlavně kvůli ní :-)

Jo, to ale funguje na "datové" soubory, např. fotky či na iPadu vytvořené dokumenty. Ale nelze procházet všechny soubory iPadu, jako ve Windows třeba Program Files. Vlastně z iPadu ani nijak nedokážu zkopírovat do PC manuál k iPadu (e-book), který jsem si zdarma stáhl z App Store. Můžu si ho prohlížet jen v iPadu - případně na webu, odkud je tvůj odkaz. Nic jako *pdf ke stažení neexistuje… pokud to tedy jen neumím.