Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HP 250 G8 Dark Ash - Notebook

Notebook - Intel Core i5 1135G7 Tiger Lake, 15.6" IPS antireflexní 1920 × 1080, RAM 8GB DDR4, Intel Iris Xe Graphics, SSD 512GB, numerická klávesnice, webkamera, USB 3.2 Gen 1, USB-C, WiFi 5, Hmotnost 1,74 kg, Windows 11 Home (59U09EA)
Produkt je lokalizovaný pro CZ
"Brat ho nebo nebrat"? :-/ díky

V tom případě špatně položený dotaz (jak překvapivé od tebe). Když nenapíšeš, jaký máš cenový limit a k čemu budeš notebook používat, nedá se fundovaně radit.

Výběr notebooku se tu řeší několikrát do měsíce, ale ty vlastně nemáš čas, si to vyhledat a přečíst.

je to krám z nejshitovější řady hp, tomu odpovídá akční výprodejní cena.
zbytečně těžký, ale za tu cenu asi nejlevnější nový křáp.
kupodivu je v tom prý jeden volný paměťový slot, kdyby do budoucna pochybělo??
nevím jak tupá alza, tady ti k tomu dávají brašnu.

ale ale ale ale, na tom hpmarket uvádí o rozšiřitelnosti ram něco jiného:

Paměťové sloty: 2 SODIMM
Maximální paměť: 8 GB (bez možnosti rozšíření)

protože jde o nejlevnější odpadní řadu, čekal bych, že půjde o 1x pájenou paměť + 1x obsazený dimm slot ... víc bych věřil tomu hpmarketu.
v tom případě by těch 8gb byla konečná.

zkus si vyyoutubovat rozebrání toho modelu a výměnu ram, jestli je možná.

Tak mám do toho jít ? ještě jedna nesrovnalost v popisu toho notebooku je

Baterie
Nabíjení přes USB-C
Bez možnosti nabíjet přes USB-C
Počet článků
3ks
Nabíjecí příkon
45 W

ale na YouTube je toto [95973-hp-250-g8-jpg] taková baterie a já jsem měl co se mi pokazil HP 250 G3 takové baterky vis příloze dole pod červenou čarou tak jakou baterie tam bude ? protože když jsem nevěděl jak to konečně vypnout nebo se to kouslo tak poslední možnost byla ta jsem vytáhl baterky a bylo ::) díky

Za ty peníze je tam výkonu kopec a pokud to nebereš na firmu, tak na 2 roky se to vyplatí, akorát bych to vzal za levnější cenu: https://notebooky.heureka.cz/hp-250-g8-59u09ea/#prehled/?sort-filter=recommended. V případě, že je to na firmu, tak raději někde, kde Ti dají normálně 2 roky záruku, třeba u Electroworldu.

Zabudovanou baterku mají v už skoro všechny současné NB, ale většinou je lze restartovat dlouhým držení vypínacího tlačítka.

Jinak pokud nechceš NB často přenášet a pracovat dlouhou dobu na baterku, tak za 12.990 Kč můžeš mít repasovaný HP Zbook 15 G3 https://www.tera.cz/hp-zbook-15-g3_d889714.html s 32 GB RAM a 512 GB SSD + 1 TB HDD s 3 letou zárukou. Akorát to nebude hned ale až za cca 3 týdny:

HP ZBOOK 15 G3 – STVOŘEN PRO PRÁCI – NESMRTELNÁ KVALITA!

15,6“ FullHD 1920x1080
Intel XEON E3-1505M v5 2.80 GHz – ideální na práci
32 GB DDR4
512 GB SSD + 1 TB HDD
NVIDIA QUADRO M2000 4 GB GDDR5 – CERTIFIKOVÁNO PRO CAD
WINDOWS 10 PRO
2x THUNDERBOLT 3
PODSVÍCENÁ CZ KLÁVESNICE
ZÁRUKA 36 MĚSÍCŮ*

ZADEJTE SLEVOVÝ KÓD SECRET-ZBOOK A ZÍSKÁTE CENU 12 990 KČ S DPH A ZÁRUKU 3 ROKY*
Objednávejte zde: https://www.tera.cz/hp-zbook-15-g3_d889714.html

* Jak je uvedeno v úvodu e-mailu, jedná se o předobjednávky (notebooky budou dostupné za 2-3 týdny) a akce je platná pouze pokud zaplatíte předem (bezprostředně po vytvoření objednávky – kartou online nebo bankovním převodem).

kram s nvidia quadro mu doporucujes proc? nepsal ze chce ve vlaku spoustet cad.
jen to bude vybijet baterku, jen to bude tezsi.
mechanicky disk leda vymontovat a strcit do usb futralu, jinak je k nicemu.
pro office pouziti nevidim zadnou vyhodu.

On to chce používat ve vlaku? Osobně bych si něco takového do kanceláře pořídil a když budu něco potřebovat dodělat doma, tak 1x týdně/měsíčně to zas taková váha není, abych to nepřevezl autem. Záruka je na to 3 roky, paměti i úložního prostoru habakuk, grafika taky něco utáhne a když se to za 3 roky pokazí, tak za cca 13.000 Kč to zas taková škoda nebude, ale tipnul bych si, že na takovém zařízení půjde většinu věcí vyměnit.

Dnes som predal 1ks z 10ks, co mam doma ...jedna sa o HP 250 Intel i3-1125G4/8GB/256GB SSD/Intel UHD/ac/BT4.2/WIN 11 Home/Natural-silver...cize podobne ako sa tu spomina len trosku iny procesor.
Predajna cena 400 eur (9800 CZK), co je podla mna viac ako prijatelne a pocity?
Slusna masinka, plasty neposobia lacno, lahucka a tenky dizajn.
Nevyhody, nema ethernet, integrovana bateria, pri vacsej a trvalejsej zatazi pocut chladenie a displej je vidiet, ze je robeny z toho lacnejsieho co je na trhu.
Ale za tieto prachy sa naozaj nic slusnejsie zohnat neda, pretoze aj konkurencia zacina o cca 2000-2500 CZK vyssie.