Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HP 250 G8 Dark Ash - Notebook

Notebook - Intel Core i5 1135G7 Tiger Lake, 15.6" IPS antireflexní 1920 × 1080, RAM 8GB DDR4, Intel Iris Xe Graphics, SSD 512GB, numerická klávesnice, webkamera, USB 3.2 Gen 1, USB-C, WiFi 5, Hmotnost 1,74 kg, Windows 11 Home (59U09EA)
Produkt je lokalizovaný pro CZ
"Brat ho nebo nebrat"? :-/ díky

Dnes som predal 1ks z 10ks, co mam doma ...jedna sa o HP 250 Intel i3-1125G4/8GB/256GB SSD/Intel UHD/ac/BT4.2/WIN 11 Home/Natural-silver...cize podobne ako sa tu spomina len trosku iny procesor.
Predajna cena 400 eur (9800 CZK), co je podla mna viac ako prijatelne a pocity?
Slusna masinka, plasty neposobia lacno, lahucka a tenky dizajn.
Nevyhody, nema ethernet, integrovana bateria, pri vacsej a trvalejsej zatazi pocut chladenie a displej je vidiet, ze je robeny z toho lacnejsieho co je na trhu.
Ale za tieto prachy sa naozaj nic slusnejsie zohnat neda, pretoze aj konkurencia zacina o cca 2000-2500 CZK vyssie.