Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Náhledový obrázek seznam.cz

Podle čeho seznam.cz přiřadí náhledový obrázek webu ve výsledcích vyhledávání nebo ne? Mám na webu:
<meta property="og:image" content="xxxxxxxxxx.jpg" />
a
<link rel="previewimage" href="xxxxxxxxxx.jpg" />
ale náhledový obrázek ve výsledků vyhledávání nemám. Odkazy na obrázky místo xxxxxxxx.jpg jsou samozřejmě funkční.
Seznam to musí dělat podle něčeho ještě jiného.

Ano tento html tag v kodu stránky mám a nic.
<link rel="previewimage" href="/img/foto-sidlo.png" />

Když si vyhledáš na seznamu "kynutý houskový knedlík" tak jen některé odkazy mají náhledový obrázek a přitom tam ten kód ani nemají.

A všechny ostatní podmínky uvedené na seznamu máš taky splněné?

Uvedeným tagem odkazujte pouze na obrázky, které jsou pro stránku reprezentativní a jsou na ní viditelně umístěny.

Pokud stránka není encyklopedického nebo zpravodajského charakteru, hlavní obrázek místo náhledu ve výsledcích vyhledávání nepoužíváme. V takovém případě není speciální tag vyhledávačem zohledňován.

Požadavky na hlavní obrázek stránky

Abychom mohli obrázek správně použít místo náhledu stránky, jeho rozměry musí být minimálně 100 × 75 px. Platí přitom následující omezení:

Je-li poměr šířky a výšky zdrojového obrázku větší než u cílového obrázku (tzn. větší než 1,33), dojde k ořezání obrázku na bocích. Pokud by však mělo být oříznuto 40 a více % plochy původního obrázku (tedy 20 a více % z každé strany), hlavní obrázek stránky vytvořen nebude.
Je-li poměr šířky a výšky zdrojového obrázku menší než u cílového obrázku (tzn. menší než 1,33), bude obrázek po stranách doplněn bílými pruhy. v tomto případě nebude hlavní obrázek vytvořen, pokud by měla přidaná plocha tvořit 50 a více % cílového obrázku (25 a více % na každé straně).