Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Náhledový obrázek seznam.cz

Podle čeho seznam.cz přiřadí náhledový obrázek webu ve výsledcích vyhledávání nebo ne? Mám na webu:
<meta property="og:image" content="xxxxxxxxxx.jpg" />
a
<link rel="previewimage" href="xxxxxxxxxx.jpg" />
ale náhledový obrázek ve výsledků vyhledávání nemám. Odkazy na obrázky místo xxxxxxxx.jpg jsou samozřejmě funkční.
Seznam to musí dělat podle něčeho ještě jiného.

Ano tento html tag v kodu stránky mám a nic.
<link rel="previewimage" href="/img/foto-sidlo.png" />

Když si vyhledáš na seznamu "kynutý houskový knedlík" tak jen některé odkazy mají náhledový obrázek a přitom tam ten kód ani nemají.